O NAS

img-3-onas

[ O FIRMIE ]

PRACOWNIA PROJEKTOWA – TARNÓW

Archimedia jest renomowaną pracownią projektową zlokalizowaną w Tarnowie, która oferuje wszechstronną gamę realizacji – począwszy od projektów budowlanych – łącznie z realizacją budynków – poprzez wnętrza, aż po wzornictwo przemysłowe. Pracownia istnieje od 2000 roku. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Małopolski, aczkolwiek chętnie współpracujemy z Klientami z innych regionów Polski. W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, kreatywni, doświadczeni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające Wasze oczekiwania.
Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność. Zależy nam na tym, by w budynkach stworzonych przez naszą pracownię projektową eksploatacja odbywała się funkcjonalnie i komfortowo. Oferujemy Państwu możliwość wyboru wśród wielu atrakcyjnych gotowych projektów domów i wnętrz, jak również proponujemy także opcję zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnego obiektu budowlanego.
img2-onas
img-3-onas
Jako właściciel pracowni projektowej Archimedia i jednocześnie architekt chcę serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także zapewnić o profesjonalizmie, staranności i zaangażowaniu, z jakimi wykonujemy każdy powierzony nam projekt. Osobiście należę do Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów i posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Wraz z zespołem pracowni projektowej w Tarnowie, pragniemy wykorzystywać nasze szerokie kompetencje, aby dostarczać Państwu wielu projektów, dzięki którym zrealizują Państwo swoje marzenia o estetycznym i funkcjonalnym dowolnym budynku. Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby – biuro projektowe Tarnów ul. Wałowa 34, 33-100 Tarnów.

Zapraszam do współpracy
mgr inż. arch. Piotr Baka

Opinie naszych klientów

Pan Piotr pomógł nam w postawieniu wymarzonego domu. Przygotowany przez Pana Piotra projekt nie tylko spełnia wszystkie nasze oczekiwania, ale świetnie komponuje się z otoczeniem naszej działki. Serdecznie polecam usługi.Michał K.

Polecam współpracę z Archimedia. Przygotowany na potrzeby naszej inwestycji projekt jest wysoce funkcjonalny i znakomicie wpisuje się w standardy nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Współpracowaliśmy z wieloma biurami projektowymi, ale dopiero zespół Archimedia przygotował projekt w pełni wykorzystujący potencjał działki.

Aleksandra Z.

Budując nową siedzibę naszej firmy kluczowe dla nas były wykorzystanie powierzchni oraz optymalizacja kosztów. Spośród koncepcji otrzymanych z biur projektowych propozycja Archimedia wyróżniała się nowoczesną bryłą i atrakcyjnym wyglądem. Szczerze polecam Archimedia każdemu, kto chciałby mieć siedzibę klasy premium w atrakcyjnej cenie.

Tomasz P.